operacja bariatryczna ??? może to jest rozwiązanie ???

Przygotowania do świąt 😉
Kocham święta. Ale dopiero teraz kiedy mam synkow i to dla nich święta muszą być najlepszym wspomnieniem. Spędzamy je w domu sami. W lany poniedziałek nasz dobry -również samotny w święta przyjaciel, zabiera nas na wycieczkę. Jeszcze nie mamy pomysłu dokąd. Coś się wymyśli.

 

Trzeba dokończyć sprzątanie i ogarnianie do świąt ale wogole mi się nie chce. Jak wracam z pracy to kompletnie nie mam motywacji do niczego. Ale zostały mi jeszcze jakieś pierdolki. Wsumie to jak się przeprowadzilam do tego mieszkania to wszystko wysprzatalam,  wiec tragedii nie ma. Jakie menu na święta????  Uwielbiamy z chłopakami rybki. Zawsze robie faszerowane jajeczka z wedzonym łososiem, żurek i wszystkie tradycyjne potrawy wyniesione z mojego domu rodzinnego. Trochę roboty będzie, ale akurat gotowanie sprawia mi mega przyjemność. Jest taki problem z ojcem moich dzieci,  on też by chciał spędzać święta z chłopakami. Nie uśmiecha mi się to…..Ja to wogole miałam jechać na święta do moich rodziców,  ale jednak tak wyszło przez niektóre sytuacje życiowe ze zostane w Jelonce.

Może wkoncu więcej o mnie…..w tamtym roku Skończyłam studia,  jestem fizjoterapeutką. Pracuje w klinice KCM Clinic w Jeleniej Górze jako asystentka medyczna no i….. Jestem asystentka jednego kochanego doktora chirurga,  który robi operacje zmniejszenia żołądka i tak ostatnio naszła mnie myśl,  że było by chyba najlepiej dla mnie i mojego zdrowia zmniejszyć sobie żołądek. Ale to raczej pozostanie moim marzeniem bo to bardzo droga operacja. Chyba ze na raty….. Bo jest taka możliwość. Przemyśle to….Chciałabym bardzo, bardzo,  bardzo.

zzz3

Dobra koniec marzeń,  zabieram się za pracę domowe 😉