Życie jest cudowne :) – 36 kg

Mój synuś poszedł do szkoły. Mój kochany pierwszaczek.

Oczywiście chudnę cały czas, obecnie na wadze – 36 kg

kocham sukienki i chodzę w nich codziennie. Nie wstydzę się wystroić. Kocham pięknie wyglądać, bo mam dla kogo. Dla moich najukochańszych trzech mężczyzn.

W pracy bardzo dużo zajęć. Chciałabym wszystkim pomóc, którzy zmagają się z podobnym problemem OTYŁOŚCIĄ.  Dlatego z klinice, w której pracuje zajmę się pacjentami bariatrycznymi. Chcę wszystkim opowiedzieć moją historię, chcę żeby wszyscy widzieli że można pomóc sobie. Bo to jest najważniejsze. Gdy my nie jesteśmy szczęśliwi, to nikt nas nie zaakceptuje. Musimy zadbać sami  o swoją przyszłość i za to kim tak naprawdę jesteśmy i kim chcemy być w przyszłości.

Dlatego każdy, kto chciałby dowiedzieć się o operacji, którą przeszłam oraz o innych operacjach bariatrycznych wykonywanych w naszej klinice KCM Clinic S.A. w Jeleniej Górze podaje numer telefonu do mnie. Pomogę każdemu , kto tylko potrzebuje tej pomocy  790-531-555 . Jak już pisałam są to drogie operacje, ale nijak ma się to do szczęścia, które rodzi się w człowieku, kiedy czuje się piękny i przede wszystkim zdrowy. Kasa to nie wszystko. Najważniejsza jest miłość i rodzina oraz to żeby żyć szczęśliwie, po swojemu.

Moja kochana przyjaciółka spodziewa się bliźniaków – chłopaki Alan i Natan dają nieźle czadu z brzuszka swojej mamusi. Codziennie ich odwiedzam i chyba już poznają łapcie swojej cioci na brzuszku :). Już nie mogę się ich doczekać. Justynka wygląda cudnie 🙂 niestety musi leżeć, jak to bywa przy bliźniakach. Moi mali mężczyźni już się zapowiedzieli, że będą się opiekować małymi kuzynami i że ich wszystkiego nauczą. W końcu to duże chłopaki.

Sebastian już chodzi do szkoły, jest dobrym uczniem. Uwag nie ma póki co.

Jestem bardzo dumna ze swoich synków. Pierwszy raz od bardzo bardzo dawna jestem tak bardzo mega zadowolona ze swojego życia.

🙂

 

DSC_0192