Zapraszam wszystkich do zapoznania się z ofertą

Dzięki temu, że przeszłam operację bariatryczną, bardzo rozwineła sie moja osoba w klinice, w której pracuje. Jako jedyny żywy okaz w klinice bardzo chciałabym pomóc ludziom, którzy zmagają sie z nadwagą. Oczywiście wiem ,że zabiegi są bardzo drogie , ale wszystkiemu można zaradzić . Ja też nie śpię na pieniądzach , ale jak się dobrze przemyśli sprawę to nie trzeba byc bogatym aby sobie zrobić zabieg. Na jedzenie w ciągu miesiąca osoby otyłe wydają bardzo dużo pieniędzy, wiem to po sobie bo po operacji nadal kupowałam tyle jedzenie co przed operacją a potem większość jedzenia musiałam wyrzucić bo się psuło. Przy rozłożeniu zabiegu, któy kosztuje 18900 zł na raty np 48 rat – kwota wyniesie około 540 zł miesięcznie. Są to 4 lata- ale efekt na całe życie. Więc zabieg napewno się zwróci w niedalekiej przyszłości. Jeżeli rozłożymy kwotę zabiegu na 60 rat czyli 5 lat , kwota miesięcznej raty zmniejszy się do około 470 zł. Nie jest to majątek , a poza tym to jest nasze zdrowie, które jest najważniejsze dla nas i naszej rodziny.

Jeżeli chcielibyście uzyskać więcej infomacji na temat rat to można oczywiście do mnie zadzwonić i ja podam wszelkie szczegóły zabiegu

to mój numer telefonu 790 531 555

Jedna myśl nt. „Zapraszam wszystkich do zapoznania się z ofertą”

  1. Jeśli ktoś ma bmi 40 lub 35 i choroby towarzyszące takie jak np.nadciśnienie,cukrzyca,chore stawy to może przejść taki zabieg na nfz czyli za darmo w wielu szpitalach w Polsce.

Możliwość komentowania jest wyłączona.