WAGA MOJA- STOI W MIEJSCU 64-66KG :) A JEM WSZYSTKO

NAPRAWDĘ JEM NA CO MAM OCHOTĘ I WAGA STOI W MIEJSCU , WAHANIA +/- 2 KG, ALE PEWNIE SPOWODOWANE NAWODNIENIEM I INNYMI KOBIECYMI SPRAWAMI 😉

NADAL MOJE PORCJE SĄ O POJEMNOŚCI 100-150 ml. MAM TAKIE MAŁE PUDEŁECZKA O POJEMNOŚCI 125 ml I DO NICH SOBIE SZYKUJE JEDZONKO ZAWSZE DNIA POPRZEDNIEGO I MAM Z GŁOWY MARTWIENIE SIĘ, ŻE NIC SOBIE NIE PRZYGOTOWAŁAM A PRZY OKAZJI ZMNIEJSZA SIĘ RYZYKO TEGO ŻE SIĘGNĘ PO NIEZDROWE JEDZONKO.

A CO DO JEDZENIA NIEZDROWYCH RZECZY TYPU SŁODYCZE, CHIPSY FAST FOODY TO W OGÓLE MNIE TO NIE DOTYCZY. NIE CIĄGNIE MNIE DO TEGO. WIĘC JEM TO BARDZO BARDZO RZADKO, ALE I TAK BARDZO MALUTKO WIĘC NIE ZASZKODZI.

MAMY JUŻ SYLWESTER . JAKIE PLANY ? BRAK. NIE MAMY OCHOTY NIGDZIE WYJŚĆ, SZCZEGÓLNIE ŻE MAMY NASZEGO PSIAKA, KTÓREGO NIE MOŻEMY ZOSTAWIĆ SAMEGO W DOMU, NIE WIEMY JAK BĘDZIE SIĘ ZACHOWYWAŁ.  ZWIERZĘTA BOJĄ SIĘ PETARD I INNYCH, A POZA TYM TO JA CHCE SPĘDZIĆ RODZINNEGO SYLWESTRA. JESZCZE BĘDZIE OKAZJA,ŻEBY GDZIEŚ WYJŚĆ.  SPADAM DO KLIENTEK, KTÓRYCH MAM DZIŚ MASĘ. WSZYSTKIE SIĘ STROJĄ NA IMPREZY I WSZYSTKIE NA PEWNO BĘDĄ NAJPIĘKNIEJSZE 🙂

2 myśli nt. „WAGA MOJA- STOI W MIEJSCU 64-66KG :) A JEM WSZYSTKO”

  1. Witam, przypadkiem trafiłam na Twojego bloga . Też jestem z J.G. ale od 10 lat mieszkam w Islandii

    1. I w przyszłym tygodniu będę miała ten sam zabieg co Ty. Mam mętlik w głowie i masę pytań i wielką prośbę do Ciebie. Czy zgodziłabyś się ze mną porozmawiać byłabym bardzo wdzięczna.

Możliwość komentowania jest wyłączona.